Бланки та зразки заповнення

Заява про реєстрацію (Додаток №2 до Регламенту)
завантажити файл »   
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ
завантажити файл »   
Заява про реєстрацію (електрона печатка) (Додаток №2 до Регламенту)
завантажити файл »   
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ (ЕЛЕКТРОНА ПЕЧАТКА)
завантажити файл »   
Заява на блокування сертифіката (Додаток №4 до Регламенту)
завантажити файл »   
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ НА БЛОКУВАННЯ СЕРТИФІКАТА
завантажити файл »   
Заява про скасування сертифіката (Додаток №3 до Регламенту)
завантажити файл »   
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО СКАСУВАННЯ СЕРТИФІКАТА
завантажити файл »   
Заява на поновлення сертифіката (Додаток №5 до Регламенту)
завантажити файл »   
ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ НА ПОНОВЛЕННЯ СЕРТИФІКАТА
завантажити файл »   
Журнал обліку та видачі засобів КЗІ, НКІ до них (Додаток №1 до Регламенту)
завантажити файл »   

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ!

Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг «Військова частина 2428» (далі - надавач) 05 квітня 2019 року отримано від адміністратора інформаційно-телекомунікаційної системи центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України нові кваліфіковані сертифікати надавача, які використовуються для надання кваліфікованої електронної довірчої послуги формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки та формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу, а також проведено формування нових кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів службових серверів надавача. Введення в дію нових кваліфікованих сертифікатів надавача заплановано на 18 квітня 2019 року.

Повідомляємо, що для забезпечення функціонування кваліфікованих електронних підписів наданих надавачем необхідно завантажити новий ланцюжок кваліфікованих сертифікатів у сховище сертифікатів усіх інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем де використовується електронний підпис.

Зазначені кваліфіковані сертифікати відкритих ключів надавача опубліковані на нашому сайті в розділі «Сертифікати надавача», (5 сертифікатів, термін дії: 02.04.2019 - 02.04.2024).

Окремо звертаємо увагу, що поточний посилений сертифікат особистого ключа АЦСК Державної прикордонної служби України (термін дії: 12.04.2016 - 12.04.2021) буде надалі використовуватися для обслуговування відкритих ключів користувачів, що сформовані до 18 квітня 2019 року, та чинні до 07 листопада 2020 року.

Ознайомлений